Özel Elbistan Ceyhan Diyaliz Merkezi

Özel Ceyhan Diyaliz Merkezi Elbistan ve çevre ilçelerden gelen tüm diyaliz hastalarına güvenilir, güler yüzlü ve nezih bir ortamda hizmet veren özel bir kuruluşudur.

Özel Elbistan Ceyhan Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Elbistan Ceyhan Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Ceyhan Mah. Girne Cad. No:15 Elbistan / KAHRAMANMARAŞ  
Telefon 0 (344) 415-6171
Fax
E-Mail

Özel Elbistan Ceyhan Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Elbistan Ceyhan Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Elbistan Ceyhan Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Elbistan Ceyhan Diyaliz Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Elbistan Ceyhan Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Elbistan Ceyhan Diyaliz Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Elbistan Ceyhan Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Elbistan Ceyhan Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Elbistan Ceyhan Diyaliz Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -