Elbistan Devlet Hastanesi

İnsanlığın sunduğu en kutsal hizmet kabul edilen sağlık hizmetlerini, insan sağlığının öneminin bilincinde, etik değerlerden ödün vermeden, hastaların haklarını gözeterek, ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini, uluslararası kalite standartlara uygun olarak sunmak.Sağlık Hizmetinde; modern teknoloji ile donatılmış, hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş, sevgi ve güler yüzle, güven ve saygınlıkla tüm sorunları çözmeye çalışan, tüm insan gereksinimlerine duyarlı, yeniliklere açık ve üretken bir ekip çalışması ile bütünleşmiş, kurumsal kimliği ile öne çıkan, tam teşekküllü hastane ortamında insanımızın layık olduğu hizmeti, kalite standartlarına uygun olarak sunan örnek bir sağlık kurumu olmaktır.

Elbistan Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler

Elbistan Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Karaelbistan Mah. İstiklal Cad. No: 9 Elbistan / Kahramanmaraş  
Telefon 0344 413 80 01 / 02 / 03
Fax 0344 413 80 05
E-Mail kahramanmarasdhs3@saglik.gov.tr

Elbistan Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Elbistan Devlet Hastanesi Nerede

Elbistan Devlet Hastanesi Randevu Alma

Elbistan Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Elbistan Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları

Elbistan Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Elbistan Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Odyoloji Polikliniği

-Diyabet Polikliniği

-Eeg Polikliniği

-Emg Polikliniği

-Diyet Polikliniği

-Servisler

-Üniteler

-Laboratuvarlar

-Ameliyathane

-Eczane

-Evde Sağlık Hizmetleri Birimi

Elbistan Devlet Hastanesi Doktorları

Elbistan Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -