Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Koruyucu tedaviyi ön planda tutan, ağız ve diş sağlığı sorunlarını bilimsel ve etik kurallara uygun olarak çözen, hasta ve çalışan memnuniyetini ilke edinen, kaliteli ve kolay ulaşılabilir ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktır.Uluslararası standartlara uygun sürekli gelişmeyi hedefleyen, modern, kaliteli, güvenilir, “Sağlıklı dişler ile korkmadan gülümseyin” ilkesi ile ağız ve diş sağlığı hizmetlerinin referans adresi olmak.

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Kızılcaoba Mh. Hastane Sk. Pk:46300 Elbistan/kahramanmaraş  
Telefon 0344 415 10 33
Fax 0344 415 10 78
E-Mail

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

—-

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Etimessgut Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -