Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

Sağlık hizmetinde; güveni saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş, çalışanları ile bütünleşmiş, kurumsal kimliği ile de öne çıkan, uluslar arası düzeyde örnek bir kuruluş olmaktır.Hastanemiz, etik değerlerden ödün vermeden hastalarının haklarını gözeterek tüm ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini çağdaş standartlarda sunan bir kuruluştur.

Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Şehitkerim Mahallesi Sayman Caddesi No:15 Tarsus  
Telefon 0324 613 40 48 0324 613 40 58
Fax 0324 613 40 68
E-Mail info@tarsuskadindogum.com

Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Nerede
Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Randevu Alma
Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Kadın Has. Doğum

-Çocuk Hastalıkları

-Radyoloji

-Labratuvar

-Beslenme ve Diyet

-Acil

Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Doktorları
Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -