Özel Sekiz Eylül Hastanesi

Yüksek nitelikli sürekli eğitilen çalışanlar,modern fiziki altyapı ve teknolojik olanaklarla, hızlı, doğru, kanıta dayalı ve güvenilir hizmeti sunmaktır.Mevcut çalışanların üyesi olmaktan gurur duyduğu, sağlık profesyonellerinin öncelikle tercih ettiği, hastaların güvenle başvurduğu bölgede-ülkede ve dünyada lider bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Özel Sekiz Eylül Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Sekiz Eylül Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Sakarya Mah. Uzunyol Cad. No:140 Merkez / MANİSA
Telefon Tel:0(236) 23 888 23
Fax Fax:0(236) 23 888 23
E-Mail E-Mail:info@sekizeylulhastanesi.com
Özel Sekiz Eylül Hastanesi Nerede
Özel Sekiz Eylül Hastanesi Randevu Alma
Özel Sekiz Eylül Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sekiz Eylül Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Sekiz Eylül Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sekiz Eylül Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis Hizmetleri, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya, CHECK-UP, Cildiye (Dermatoloji), Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroentereloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum Kalp Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri, Radyoloji, Üroloji (Bevliye)
Özel Sekiz Eylül Hastanesi Doktorları
Özel Sekiz Eylül Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -