Özel Nefronege Diyaliz Merkezi

Kalite standartları doğrultusunda, güler yüzlü, insan haklarına saygılı, hasta ve çalışan odaklı, yaptığı başarılı çalışma ve yenilikleriyle tercih edilen sağlık tesisi olarak hizmet sunmak. Çağdaş dünya ile uyumlu, tecrübeli ve eğitimli personele sahip, kalitede öncü, etik ilkeler doğrultusunda, etkili ve verimli, teknolojik ve bilimsel gelişmelere uygun; sağlık hizmeti sunarken sosyal donatılara sahip, bölgede tercih edilen bir diyaliz merkezi olabilmek.

Özel Nefronege Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Nefronege Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres 2. Anafartalar Mahallesi Halil Erdoğan Caddesi No:65 Şehzadeler – Manisa  
Telefon 0 236 239 23 02-03-04
Fax 0236 238 85 19
E-Mail info@nefronege.com

Özel Nefronege Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Nefronege Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Nefronege Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Nefronege Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Nefronege Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Nefronege Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Nefronege Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Kardiyoloji

-Biyokimya

-Radyoloji

-Mikrobiyoloji

-Hemodiyaliz

Özel Nefronege Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Nefronege Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -