Özel Cevahir Tıp Merkezi

1989 yılında MANİSA ÖZEL SAĞLIK POLİKLİNİĞİ olarak hizmete başladık. Sizlerin destekleriyle 2007 yılından beri ÖZEL CEVAHİR TIP MERKEZİ olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. MAYIS-2012 de yine ilimizin önde gelen sağlık kuruluşlarından GEDİZ TIP MERKEZİ ile birleşen kuruluşumuz, hasta ve toplum sağlığını hedef alan, üstün nitelikli ekibi, modern alt yapısı, yenilikçi, öncü uygulamaları, hasta ve yakınlarının memnuniyetlerini arttırmadaki kararlılığı ile referans kurumlardan biri olmayı hedeflemektedir. Bu vizyonla hareket eden tıp merkezimiz herkes için ulaşılabilir, iyileştirici sağlık hizmetlerini, bilimsel etik ilkelerden ödün vermeden güler yüzlü ve güvenilir bir şekilde sunmaktadır.

Özel Cevahir Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Cevahir Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Yarhasanlar Mah. Kumludere Cad. No:13/B Yeni Perşembe Pazarı / Manisa  
Telefon

0(236) 231 33 10

0(236) 237 67 01

Fax
E-Mail cevahirmanisa@mynet.com

Özel Cevahir Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Cevahir Tıp Merkezi Nerede
Özel Cevahir Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Cevahir Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Cevahir Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Cevahir Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Cevahir Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-DAHİLİYE (İÇ HASTALIKLARI)

-ÇOCUK HASTALIKLARI

-İNTANİYE (ENFEKSİYON HAST.)

-KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM

-ACİL

-DİŞ HASTALIKLARI

Özel Cevahir Tıp Merkezi Doktorları
Özel Cevahir Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -