Özel Fizipol Manisa FTR Merkezi

Yapmak istediklerimiz; en iyi sağlık hizmeti sunucusu olmak için en iyi tedavi yöntem ve teknolojilerini kullanmak, en iyi çalışma ve tedavi ortamını sunmaktır. Var oluş nedenimiz; yaşam kalitesini arttırmak için önemseme, keşfetme, öğrenme, iyileştirme.
Özel Fizipol Manisa FTR Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Fizipol Manisa FTR Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Arda Mah. 3219 Sokak No:10
Telefon Tel:02362340800
Fax Fax:0236 234 02 01
E-Mail E-Mail:info@fizipol.com
Özel Fizipol Manisa FTR Merkezi Nerede
Özel Fizipol Manisa FTR Merkezi Randevu Alma
Özel Fizipol Manisa FTR Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Fizipol Manisa FTR Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Fizipol Manisa FTR Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Fizipol Manisa FTR Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi, Nöralterapi, Akupunktur, Nörolojik Rehabilitasyon, Ortopedik Rehabilitasyon, El Rehabilitasyonu, Lenf Ödem Tedavisi, Pediatrik Rehabilitasyon, Manuel Terapi & Kinezyolojik Bantlama
Özel Fizipol Manisa FTR Merkezi Doktorları
Özel Fizipol Manisa FTR Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -