Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi

Tıp teknolojisini göz rahatsızlıklarını yakından takip eden, konforlu, ferah ve profesyonel bir ortamda hizmet veren, tüm sorunlarınızı ve önerilerinizi dikkate alıp, en hızlı şekilde çözüm getirilmesini sağlayan Özel Egegöz Hastalıkları Dal Merkezine hoş geldiniz. İçinde bulunduğumuz, yaşayarak deneyimlediğimiz bilimsel ve teknolojik çağ, tüm yeniliklerin yakından takip edilmesini gerektirmektedir. Bu yola büyük heyecan, deneyim ve uzman kadrosu ile giren Özel Egegöz Hastalıkları Dal Merkezi hedeflerine doğru büyük adımlar atıyor. Özel Egegöz Hastalıkları Dal Merkezi olarak, hastalarımıza yüksek teknoloji ile desteklediğimiz bilimsel araştırmalarımızla kaliteli, emniyetli tedavinin yanı sıra, güler yüz, sıcak yaklaşım, ilgi, güven ve kaliteli hizmetimizi de sunmaktayız. Özel Egegöz Hastalıkları Dal Merke-zimizde herzaman göz sağlığınız ile ilgili şikayet, soru ve sorunlarınıza cevap bulabileceğiniz, uzman bir kadro ile tanışıp çözüm bulabileceğinize inanıyoruz. Teknolojinin göz sağlığı üzerine bize sunduğu tüm olanakları uzman doktorlarımızın ve yetişmiş sağlık personelimizin bilgisi dahilinde siz hastalarımızın hizmetine sunmak ve Özel Egegöz Hastalıkları Dal Merke-zimizden ayrılırken, gözlerinizdeki pırıltıyı görmek bizi mutlu edecektir.

Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Sakarya Mah. Cumhuriyet Cad. 74/A Merkez / MANİSA
Telefon 0 236 250 50 50
Fax
E-Mail manisa@egegoz.com.tr

Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi Nerede
Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi Randevu Alma
Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Göz Hastalıkları

Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi Doktorları
Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -