Manisa Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi

Hasta , hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile ruh sağlığı hizmetlerini bilimsel veriler ışığında uygulamak, bölgede toplum temelli ruh sağlığı hizmeti vermek ve gelişimini sağlamak , etik kurallar ve ulusla arası algoritmalar çerçevesinde en doğru en bilimsel en insancıl tanı, tedavi ve rehabilitasyon hizmeti sunmaktır.Sağlıkta uluslararası kalite göstergeleri ve yasal sorumluluklar ışığında, sağlık bakım hizmetlerini en üst düzeyde verebilen, hasta bakımında kaliteden ödün vermeyen ruh sağlığı ve hastalıkları alanında sürekli iyileştirme ve gelişme prensibini esas alan, ruh sağlığının korunmasında, tedavisinde ve geliştirilmesinde, bilimsellik ve insan hakları çerçevesinde çalışmalarla önder ve model bir kurum olmaktır.

Manisa Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Hakkında İçerikler
Manisa Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Şehitler Mh. 814 Sk. No : 28 Şehzadeler – MANİSA  
Telefon 444 67 74
Fax 0236 239 48 25
E-Mail manisarhh1@saglik.gov.tr

Manisa Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Manisa Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Nerede
Manisa Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma
Manisa Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Manisa Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Manisa Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Manisa Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Polikliniği

-Aile Hekimliği Polikliniği

-Çocuk ve Genç Psikiyatri Polikliniği

-Denetimli Serbestlik Polikliniği

-Erişkin Psikiyatri Polikliniği

-Nöroloji Polikliniği

-Enfeksiyon Hastalıkları Polikliniği

-Alkol ve Madde Bağımlılığı Polikliniği

-Mahkum ve Tutuklu Polikliniği

-Cinsel İşlev Bozukluğu Polikliniği

-Bağımlılık Danışmanlığı Polikliniği

-Dahiliye Polikliniği

Manisa Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Doktorları
Manisa Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -