Özel Samsun Liman Hastanesi

Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla açık ve dürüst yönetim anlayışımızda insan haklarına saygılı güvenli etik ilke ve değerlere bağlı sağlıkta dünya markası olmak. Mükemmeliyet odaklı ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olmak.
Özel Samsun Liman Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Samsun Liman Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Hançerli Mh, Atatürk Blv. Yanyolu No:126, 55020 İlkadım/Samsun
Telefon Tel:0362-999-11-55
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:liman@limanhastanesi.com
Özel Samsun Liman Hastanesi Nerede
Özel Samsun Liman Hastanesi Randevu Alma
Özel Samsun Liman Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Samsun Liman Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Samsun Liman Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Samsun Liman Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Nefroloji, Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Acil, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım
Özel Samsun Liman Hastanesi Doktorları
Özel Samsun Liman Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -