Özel Liv Hospital Samsun Hastanesi

: Uluslar arası klinik verilerle yarışan bir hastane olmak. İnsanların sağlığının koruması, hastalandığında ise iyileşmesi için fark yaratan bir hizmet sunmak.
Özel Liv Hospital Samsun Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Liv Hospital Samsun Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Hançerli Mah. 608 Sok. No:2
Telefon Tel:0 (362) 999-8000
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Liv Hospital Samsun Hastanesi Nerede
Özel Liv Hospital Samsun Hastanesi Randevu Alma
Özel Liv Hospital Samsun Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Liv Hospital Samsun Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Liv Hospital Samsun Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Liv Hospital Samsun Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Gastroenteroloji, Romatoloji, Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Çocuk Psikiyatrisi, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Çocuk Cerrahisi, Göğüs Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Özel Liv Hospital Samsun Hastanesi Doktorları
Özel Liv Hospital Samsun Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -