Özel Liv Hospital Samsun Hastanesi

reklam
: Uluslar arası klinik verilerle yarışan bir hastane olmak.İnsanların sağlığının koruması, hastalandığında ise iyileşmesi için fark yaratan bir hizmet sunmak.
Özel Liv Hospital Samsun Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Liv Hospital Samsun Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Hançerli Mah. 608 Sok. No:2
TelefonTel:0 (362) 999-8000
FaxFax:…
E-MailE-Mail:…
Özel Liv Hospital Samsun Hastanesi Nerede
Özel Liv Hospital Samsun Hastanesi Randevu Alma
Özel Liv Hospital Samsun Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Liv Hospital Samsun Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Liv Hospital Samsun Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Liv Hospital Samsun Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye),Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları,Gastroenteroloji,Romatoloji,Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye),Nöroloji,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Psikiyatri,Çocuk Psikiyatrisi,Kardiyoloji,Göğüs Hastalıkları,Genel Cerrahi,Çocuk Cerrahisi,Göğüs Cerrahisi,Göz Hastalıkları,Üroloji,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Ortopedi ve Travmatoloji,Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi),Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Biyokimya,Radyoloji,Mikrobiyoloji,Acil,Yeni Doğan Yoğun Bakım,Yoğun Bakım,Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Özel Liv Hospital Samsun Hastanesi Doktorları
Özel Liv Hospital Samsun Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Bağcılar Safa Hastanesi - Özel Medicine Hospital Hastanesi - Özel Hospitalist Hastanesi - Özel Medilife Bağcılar Hastanesi - Özel Bağcılar Tekden Hastanesi - Özel Medicana Avcılar Hastanesi - Özel Avcılar Hospital - Özel Avcılar Anadolu Hastanesi - Özel Memorial Ataşehir Hastanesi - Özel Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi -