Özel Büyük Anadolu Hastanesi Çiftlik

Ülkemiz ve bölge halklarının yaşam kalitesini yükseltmek amacı ile sürekli gelişmek, geliştirmek üzere; Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini, tıbbın ulaştığı en üst kalitede sunmak, Uygun ekonomik koşullarda, ihtiyaç duyan tüm toplumlara sağlık hizmeti sunmak, Sağlıkla ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek, İçindeki insan sevgisi sürekli artan, kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, hekimler-sağlık uzmanları-destek hizmetlerinden oluşan ekipleri desteklemektir. Türkiye’nin; Kaliteli sağlık hizmeti sunan, insan odaklı yaklaşımı benimseyen öncü uygulamaları ile sadece bölgesinin değil Türkiye’nin lider sağlık grupları arasında olmak.
Özel Büyük Anadolu Hastanesi Çiftlik Hakkında İçerikler
Özel Büyük Anadolu Hastanesi Çiftlik İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ulugazi Mah. İstiklal Cad. No:48 İlkadım
Telefon Tel:0 (362) 311-4111
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Büyük Anadolu Hastanesi Çiftlik Nerede
Özel Büyük Anadolu Hastanesi Çiftlik Randevu Alma
Özel Büyük Anadolu Hastanesi Çiftliknden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Büyük Anadolu Hastanesi Çiftlik Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Büyük Anadolu Hastanesi Çiftliknden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Büyük Anadolu Hastanesi Çiftlik Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Çocuk Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, Deri ve Zührevi Hastalıklar
Özel Büyük Anadolu Hastanesi Çiftlik Doktorları
Özel Büyük Anadolu Hastanesi Çiftliknde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -