Özel Büyük Anadolu Hastanesi Meydan

Ülkemiz ve bölge halklarının yaşam kalitesini yükseltmek amacı ile sürekli gelişmek, geliştirmek üzere; Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini, tıbbın ulaştığı en üst kalitede sunmak, Uygun ekonomik koşullarda, ihtiyaç duyan tüm toplumlara sağlık hizmeti sunmak, Sağlıkla ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek, İçindeki insan sevgisi sürekli artan, kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, hekimler-sağlık uzmanları-destek hizmetlerinden oluşan ekipleri desteklemektir. Türkiye’nin; Kaliteli sağlık hizmeti sunan, insan odaklı yaklaşımı benimseyen öncü uygulamaları ile sadece bölgesinin değil Türkiye’nin lider sağlık grupları arasında olmak.
Özel Büyük Anadolu Hastanesi Meydan Hakkında İçerikler
Özel Büyük Anadolu Hastanesi Meydan İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kale mah. Atatürk Bulvarı Sahil cad. No:160
Telefon Tel:0 (362) 311-4111
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Büyük Anadolu Hastanesi Meydan Nerede
Özel Büyük Anadolu Hastanesi Meydan Randevu Alma
Özel Büyük Anadolu Hastanesi Meydannden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Büyük Anadolu Hastanesi Meydan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Büyük Anadolu Hastanesi Meydannden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Büyük Anadolu Hastanesi Meydan Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, ESWL
Özel Büyük Anadolu Hastanesi Meydan Doktorları
Özel Büyük Anadolu Hastanesi Meydannde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -