Özel Psikomer Psikiyatri Merkezi

İnsan haklarına, değerlerine ve etik ilkelere önem vererek bütün insanların sağlıklarına kavuşmaları için çalışmak, sağlıklarını korumaktır. Temel amacımız sağlığın kazanılmasını sağlamaktır. Bunun için hastanede çalışan bütün ekibimizle birlikte koordine şekilde çalışır, hasta memnuniyetine büyük bir önem veririz. Sağlık hizmetiyle her zaman yanınızda olmak; ihtiyacınız olduğu anda derhal müdahale etmektir.Mediliv Tıp Merkezi olarak gururla, bilimsel ve çağdaş yaklaşımlarla ve sürekli gelişen yapımızla ülkemizi dünyada da temsil etmek ve evrensel çapta örnek alınan bir hastane olmaktır. Hasta memnuniyetini her zaman en yüksekte tutmak ve hastalarımızın sosyal, psikolojik ve fiziksel açıdan her daim iyilik halinde olmaları için her zaman bağlılıkla çalışmaktır.

Özel Psikomer Psikiyatri Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Psikomer Psikiyatri Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Kale Mah. Himaye-i Eftal Sokak No:1 İlkadım/Samsun
Telefon 444 4 776
Fax
E-Mail info@mediliv.com.tr

Özel Psikomer Psikiyatri Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Psikomer Psikiyatri Merkezi Nerede
Özel Psikomer Psikiyatri Merkezi Randevu Alma
Özel Psikomer Psikiyatri Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Psikomer Psikiyatri Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Psikomer Psikiyatri Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Psikomer Psikiyatri Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Psikiyatri-Psikoloji

-Nöroloji

-İç Hastalıkları

-Beslenme ve Diyet

-Ortopedi

-Kulak, Burun, Boğaz

-Göz Sağlığı ve Hastalıkları

-Plastik Cerrahi

-Genel Cerrahi

-Üroloji

-Çocuk Hastalıkları

-Cildiye

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

Özel Psikomer Psikiyatri Merkezi Doktorları
Özel Psikomer Psikiyatri Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -