Özel Samsun Diyaliz Merkezi

Özel Samsun Diyaliz Merkezi 1998 yılında açılmış olup 25 diyaliz cihazı bulunmaktadır. Hizmetlerimizin ayrılmaz bir parçası olarak tüm cihazlar TV ekranlarında ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır. Tüm hastalar için ücretsiz yemek ve taşıma hizmeti de sunulmaktadır.

Özel Samsun Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Samsun Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Cumhuriyet Cad. No: 65 (Gar karşısı) İlkadım – SAMSUN  
Telefon 0 362 230 2141
Fax 0 362 230 2829
E-Mail E-samsun@dmed.com.tr; holidaydialysis@dmed.com.tr

Özel Samsun Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Samsun Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Samsun Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Samsun Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Samsun Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Samsun Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Samsun Diyaliz Merkezii Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Nefroloji

Özel Samsun Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Samsun Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -