Özel Rensa Diyaliz Merkezi

Kliniğimizde tıbbi hizmetin yanı sıra hem fiziksel hem de duygusal olarak hastalarımızı canlandırmak için sıcak ve samimi bir atmosfer sunuyoruz. Özel Rensa Diyaliz Merkezi 2008 yılında Diaverum tarafından açılmış ve 24 diyaliz istasyonu bulunmaktadır. Hizmetlerimizin ayrılmaz bir parçası olarak tüm istasyonlar TV ekranları ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır. Tüm hastalar için ücretsiz yemek ve taşıma hizmeti de sunulmaktadır.

Özel Rensa Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Rensa Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Yıldızevler Mah. Kocasinan Bulvarı No.338 Kayseri/Kocasinan  
Telefon 0 (352) 245-3080
Fax
E-Mail

Özel Rensa Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Rensa Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Rensa Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Rensa Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Rensa Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Rensa Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Rensa Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Rensa Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Rensa Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -