Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi

Güleryüzlü ve üstün niteliklere sahip, personel ve hekim kadrosu Yüksek teknolojik donanımıyla Dünya standartlarında kaliteli hizmetiyle Alanında bir marka olmaktır. Hasta haklarına saygılı Sosyal sorumluluk sahibi Yeniliğe ve gelişmeye açık .

Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Tacettin Veli Mah. Seyyid Burhanettin Bulv. No:42
Telefon 0 (352) 333-6868
Fax
E-Mail

Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi Nerede
Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi Randevu Alma
Özel Kayseri Lazer Göz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kayseri Lazer Göz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Göz Hastalıkları

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

-Acil

-Yoğun Bakım

Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi Doktorları
Özel Kayseri Lazer Göz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -