Özel Kayseri İbnisina Hastanesi

Etik değerlerden ödün vermeden hastalarının haklarını gözeten, ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini en üst standartlarda sunan çağdaş bir yönetim, tıbbi uygulamaları ile örnek, toplumun beklentileriyle hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özelliklerinden dolayı da öncelikle tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır Bilimsel ve vicdani etik ve ilkelerden ödün vermeden açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak.Bilimsel araştırmalar ve yeni uygulamalarda öncü, uluslararası düzeyde bir referans merkezi olmak. Sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme yöntemleri kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilenmeyi sağlayan bir yönetim ve işletim sistemi örneği vermek. Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede sağlık hizmetini en uygun fiyatlarla sunmak. Toplumumuzun sağlık bilincinin artmasına katkıda bulunan hastane, toplum eğitim merkezi, doktor ofisleri, park alanları ve kolay ulaşılabilen konumu ile sağlık alanında entegre bir hastanesini ülkemizdeki ilk örneklerinden birini oluşturmak.
Özel Kayseri İbnisina Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Kayseri İbnisina Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres: Hunat Mahallesi Nuh Naci Yazgan Caddesi No: 3 Melikgazi / KAYSERİ
Telefon Tel:0 (352) 22 00 112
Fax Fax:0 (352) 222 10 76
E-Mail E-Mail:info@ibnisinahastanesi.com
Özel Kayseri İbnisina Hastanesi Nerede
Özel Kayseri İbnisina Hastanesi Randevu Alma
Özel Kayseri İbnisina Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kayseri İbnisina Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kayseri İbnisina Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kayseri İbnisina Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis Hizmetleri, Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği, Göz Hastalıkları Kliniği, İç Hastalıkları Polikliniği, Genel Cerrahi Polikliniği, Anestezi ve Reanimasyon, Radyoloji Polikliniği, Tıbbi Laboratuvar Hizmetleri
Özel Kayseri İbnisina Hastanesi Doktorları
Özel Kayseri İbnisina Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -