Özel Medical Palace Hastanesi

MEDICAL PALACE ailesi olarak biz devamlı gelişmeyi ve yenilemeyi veya yenilenmeyi sağlayan yöntemler kullanarak, kaliteli, dürüst, farklı ve şeffaf hizmet anlayışımızla, günün teknolojisini yakından takip eden, hasta haklarına saygılı, doğru sağlık hizmetlerini veren ismini kurumsallaştırmayı ve yüceltmeyi amaç edinmiş bir sağlık kuruluşuyuz. MEDICAL PALACE ı sağlık hizmeti alanında en iyilerden yapmak için; yenilikleri takip eden, sürekli gelişen, hastalar tarafından tercih edilen, yurt içinde ve yurt dışında sağlık kurumları ile hizmet gücünü birleştiren ismi ile markalaşmış hastaneler olmaktır.
Özel Medical Palace Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Medical Palace Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Melikgazi Mah. Sevgi Sok. No :3 Melikgazi / Kayseri
Telefon Tel:444 47 38
Fax Fax:0 352 224 74 35
E-Mail E-Mail:kurumsal@medicalpalace.com.tr
Özel Medical Palace Hastanesi Nerede
Özel Medical Palace Hastanesi Randevu Alma
Özel Medical Palace Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medical Palace Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medical Palace Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medical Palace Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL, ANESTEZİ VE REANİMASYON, BESLENME VE DİYET, BEYİN CERRAHİSİ, ÇOCUK SAĞLIĞI, DAHİLİYE, FİZİK TEDAVİ, GÖĞÜS HASTALIKLARI, GÖZ HASTALIKLARI, KADIN DOĞUM, KALP DAMAR, KARDİYOLOJİ, KULAK BURUN BOĞAZ, NÖROLOJİ, ORTOPEDİ, PSİKİYATRİ
Özel Medical Palace Hastanesi Doktorları
Özel Medical Palace Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -