Özel Melikgazi Hastanesi

Melikgazi Hastanesi ailesi olarak biz devamlı gelişmeyi ve yenilemeyi veya yenilenmeyi sağlayan yöntemler kullanarak, kaliteli, dürüst, farklı ve şeffaf hizmet anlayışımızla, günün teknolojisini yakından takip eden, hasta haklarına saygılı, doğru sağlık hizmetlerini veren ismini kurumsallaştırmayı ve yüceltmeyi amaç edinmiş bir sağlık kuruluşuyuz. Melikgazi Hastanesi’ni sağlık hizmeti alanında en iyilerden yapmak için; yenilikleri takip eden, sürekli gelişen, hastalar tarafından tercih edilen, yurt içinde ve yurt dışında sağlık kurumları ile hizmet gücünü birleştiren ismi ile markalaşmış hastaneler olmaktır.
Özel Melikgazi Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Melikgazi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Alparslan Mah. Gökçefidan Sokak No:6 (Bahçelievler Cami Arkası) Kayseri Park Arkası
Telefon Tel:444 10 38
Fax Fax:0 352 234 65 95
E-Mail E-Mail:…
Özel Melikgazi Hastanesi Nerede
Özel Melikgazi Hastanesi Randevu Alma
Özel Melikgazi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Melikgazi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Melikgazi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Melikgazi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anestezi, Dahiliye, Fizik Tedavi, Göğüs Hastalıkları, Göz Sağlığı ve Cerrahisi, Genel Cerrahi, Radyoloji, Kardiyoloji, Ortopedi, Çocuk Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz (KBB), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroloji, Beslenme ve Diyet, Ruh ve Sinir Hastalıkları, Mikrobiyoloji, Üroloji
Özel Melikgazi Hastanesi Doktorları
Özel Melikgazi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -