Özel Melikgazi Hastanesi

Melikgazi Hastanesi ailesi olarak biz devamlı gelişmeyi ve yenilemeyi veya yenilenmeyi sağlayan yöntemler kullanarak, kaliteli, dürüst, farklı ve şeffaf hizmet anlayışımızla, günün teknolojisini yakından takip eden, hasta haklarına saygılı, doğru sağlık hizmetlerini veren ismini kurumsallaştırmayı ve yüceltmeyi amaç edinmiş bir sağlık kuruluşuyuz. Melikgazi Hastanesi’ni sağlık hizmeti alanında en iyilerden yapmak için; yenilikleri takip eden, sürekli gelişen, hastalar tarafından tercih edilen, yurt içinde ve yurt dışında sağlık kurumları ile hizmet gücünü birleştiren ismi ile markalaşmış hastaneler olmaktır.

Özel Melikgazi Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Melikgazi Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Alparslan Mah. Gökçefidan Sokak No:6 (Bahçelievler Cami Arkası) Kayseri Park Arkası  
Telefon 444 10 38
Fax 0 352 234 65 95
E-Mail

Özel Melikgazi Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Melikgazi Hastanesi Nerede
Özel Melikgazi Hastanesi Randevu Alma
Özel Melikgazi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Melikgazi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Melikgazi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Melikgazi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis

-Anestezi

-Dahiliye

-Fizik Tedavi

-Göğüs Hastalıkları

-Göz Sağlığı ve Cerrahisi

-Genel Cerrahi

-Radyoloji

-Kardiyoloji

-Ortopedi

-Çocuk Hastalıkları

-Kulak Burun Boğaz (KBB)

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Nöroloji

-Beslenme ve Diyet

-Ruh ve Sinir Hastalıkları

-Mikrobiyoloji

-Üroloji

Özel Melikgazi Hastanesi Doktorları
Özel Melikgazi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -