Özel RTS Almet Diyaliz Merkezi

RTS Türkiye (Renal Tedavi Hizmetleri Sanayi ve Ticaret AŞ.), Mart 2002’de Eczacıbaşı ve Baxter’in ortaklığı ile kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır. 2001 yılında kurulan Almet Diyaliz Merkezi, RTS Türkiye ile 2003 yılında ortak olmuştur. Nefroloji uzmanı yönetiminde Periton Diyalizi ve haftada 6 gün 3 seans Hemodiyaliz hizmeti vermektedir. Merkez binası şehir merkezinde olup hastalara servis hizmeti verilmektedir.

Özel RTS Almet Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel RTS Almet Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Örnekevler Mah. Çiçek Sok. No:15 Kayseri/Kocasinan  
Telefon 0 (352) 222-2898
Fax
E-Mail

Özel RTS Almet Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel RTS Almet Diyaliz Merkezi Nerede
Özel RTS Almet Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel RTS Almet Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel RTS Almet Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel RTS Almet Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel RTS Almet Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

-Nefroloji

Özel RTS Almet Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel RTS Almet Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -