Özel Remedy Hospital

Hasta – hasta yakını ve çalışanların memnuniyetini sağlayarak, Çalışma ekibi ve altyapısıyla uluslararası standartlarda örnek gösterilen, Sürekli gelişen ve tercih edilen bir hastane olmayı öngörüyoruz. Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetini, İnsana ve çevreye duyarlı, Alanındaki gelişmeleri takip ederek, Uygun koşullarda, Yeni bilgi ve uygulamaların gelişmesini destekleyerek, güvenilir şekilde sunmaktır.
Özel Remedy Hospital Hakkında İçerikler
Özel Remedy Hospital İletişim Bilgileri
Adres Adres:Doğu Mah. Papatya Sok. No: 15 PK: 34890 Pendik – İstanbul / TURKEY
Telefon Tel:0 (216) 491 90 90
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@remedyhospital.com.tr
Özel Remedy Hospital Nerede
Özel Remedy Hospital Randevu Alma
Özel Remedy Hospitalnden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Remedy Hospital Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Remedy Hospitalnden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Remedy Hospital Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet Polikliniği, Beyin ve Sinir Cerrahisi Polikliniği, Cildiye Polikliniği, Çocuk Hastalıkları Polikliniği, Endokrinoloji Polikliniği, Genel Cerrahi Polikliniği, Estetik, Plastik ve Rekonstüktif Cerrahi Polikliniği, Göz Hastalıkları Polikliniği, İç Hastalıkları (Dahiliye) Polikliniği, Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği, Kulak Burun Boğaz Polikliniği, Nöroloji Polikliniği, Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği, Plastik ve Estetik Cerrahi Polikliniği, Üroloji Polikliniği, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Polikliniği, Psikiyatri (Ruh Sağlığı) Polikliniği, Psikoloji (Ruh Sağlığı) Polikliniği, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz Polikliniği, Sigara Bırakma Polikliniği, Kardiyoloji Polikliniği, Kalp ve Damar Cerrahisi Polikliniği (Periferik), Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, Erişkin Yoğun Bakım
Özel Remedy Hospital Doktorları
Özel Remedy Hospitalnde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -