Özel Pendik Şifa Hastanesi

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolarımız ile sunmaktır.Hastanemizde Kalite Çalışmaları, Yönetimin ve Bölüm Kalite Sorumlularının desteği ile “Kalite Yönetim Direktörlüğü” tarafından; Sağlık Bakanlığı Sağlıkta Kalite Standartları-Hastane doğrultusunda yürütülmektedir.
Özel Pendik Şifa Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Pendik Şifa Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Bahçelievler Mah. Aydınlı Yolu Caddesi Zıpkın Sokak No:10 Pendik/İSTANBUL
Telefon Tel:0 216 390 92 43
Fax Fax:0 216 491 52 06
E-Mail E-Mail:info@pendiksifa.com.tr
Özel Pendik Şifa Hastanesi Nerede
Özel Pendik Şifa Hastanesi Randevu Alma
Özel Pendik Şifa Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Pendik Şifa Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Pendik Şifa Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Pendik Şifa Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Poliklinik, Dahiliye / İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kardiyoloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Göz Hastalıkları, Nöroloji, Kulak Burun Boğaz, Cildiye, Fizik Tedavi, Acil Servis, Ameliyathaneler, Doğumhaneler, Yataklı Servisler, Yoğun Bakım, Tıbbı Laboratuvar, Kardiyoloji Ünitesi, Görüntüleme Merkezi, Fizik Tedavi Merkezi, Nöroloji Laboratuvarı, Endoskopi Ünitesi, Medikal Estetik Birimi, Lazer Epilasyon Ünitesi, Diyet Kliniği, Estetik Merkezi, Ozon Tedavisi, Hasta Hakları Birimi, Hasta Hizmetleri Birimi, Radyoloji, Poliklinikler, Rapor Birimi, (Sağlık Raporu Hizmetleri), Yemek ve Kafeterya Hizmetleri, Acil Servis, Diş Kliniği, Protez, Ortodonti, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kanal Tedavisi (Endodonti)
Özel Pendik Şifa Hastanesi Doktorları
Özel Pendik Şifa Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -