Özel Pendik Anadolu Tıp Merkezi

Özel Pendik Anadolu Tıp Merkezleri olarak vizyonumuz, hizmette kalitenin,ekonomik koşulların ve insana değer veren anlayışın birleştiği bir kuruluş olarak faaliyet göstermektir. Özel Pendik Anadolu Tıp olarak hedefimiz ise; hasta memnuniyetini ön planda tutan ,nitelikli sağlık hizmetleri sunmaktır. Özel Pendik Anadolu Tıp merkezi olarak misyonumuz, küreselleşme ile değişen Türkiye koşullarını ve Pendik’in ihtiyaçlarını dikkate alarak sağlık alanında kaliteli ve ekonomik hizmet vermektedir. Kaliteli ve ekonomik hizmet anlayışının yanında huzur verici iç mekanı,teknolojik cihazları ,uzman kadrosu ve eğitimli personeli ile hasta memnuniyetini ön planda tutarak daha geniş kitlelere ulaşmak hedefimizdir.
Özel Pendik Anadolu Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Pendik Anadolu Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Doğu Mah. Ortanca Cd. 73/A, 34890 Pendik/İstanbul
Telefon Tel:0 216 483 00 45-0 216 483 00 46-0 216 483 00 47
Fax Fax:0 216 354 62 57
E-Mail E-Mail:info@anadolutipmerkezi.com.tr
Özel Pendik Anadolu Tıp Merkezi Nerede
Özel Pendik Anadolu Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Pendik Anadolu Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Pendik Anadolu Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Pendik Anadolu Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Pendik Anadolu Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil
Özel Pendik Anadolu Tıp Merkezi Doktorları
Özel Pendik Anadolu Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -