Özel Pendik FTR Merkezi

Pendik Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi olarak vizyonumuz hastalarımıza en iyi tedaviyi en son teknoloji yardımıyla verebilmek ve daimi güven duygusu oluşturmaktır. Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak hastalarında güven duygusu oluşturan, insani ilkeleri gözeten ve buna göre çalışan, yapılacak tüm çalışmaların “insan hayatı” üzerine olduğunu unutmayan bir kurum olmayı ve bunları en donanımlı kişilerle yapmayı misyon ediniyoruz.
Özel Pendik FTR Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Pendik FTR Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Doğu Mahallesi Sadık Sokak No:3 (Mostar Köprüsü Yanı)Pendik – İstanbul
Telefon Tel:0 216 390 45 95 0 216 390 48 94 0 216 390 13 19
Fax Fax:0 216 390 45 98
E-Mail E-Mail:iletisim@pendikfiziktedavi.com.tr
Özel Pendik FTR Merkezi Nerede
Özel Pendik FTR Merkezi Randevu Alma
Özel Pendik FTR Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Pendik FTR Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Pendik FTR Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Pendik FTR Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Tamamlayıcı Tıp Ünitesi, Ozon Tedavisi, PRP Tedavisi (Platelet Rich Plasma), Nöral Terapi, Mezoterapi, Psiko Kinesiyoloji (PİKİ), Fizik Tedavi (Fizyoterapi), Nörolojik Rehabilitasyon, Pediatrik Rehabilitasyon, Ortopedik Rehabilitasyon, Hidroterapi (Havuz Tedavisi), Robogait Teknolojisi – Yürüme Robotu, ESWT Tedavisi (Topuk Dikeni Tedavisi), Ergoterapi, Lenf ve Ödem Tedavisi, Duyu Bütünleme Terapisi, El Rehabilitasyonu, Fıtık Tedavisi
Özel Pendik FTR Merkezi Doktorları
Özel Pendik FTR Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -