Özel Pendik Şifa Tıp Merkezi

Bünyesinde barındırdığı 17 Klinik servisi ve uzman doktor kadrosu ile gerekli tıbbi özenin gösterildiği, teşhis ve tedavi kapsamı için gerekli her türlü müdahalenin yapıldığı, hijyenin ön planda tutulduğu çalışma koşullarında hizmet vermektedir. BHastalarımızla birlikte çalışanlarımızın da tatminini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi , evrensel kalite ve standartlarda sağlık hizmeti sunmayı ,tüm ilişkilerinde adilane karşılıklı anlayış ve iyi niyet ilişkisini benimseyen ÖZEL PENDİK ŞİFA TIP MERKEZİ öncüsü olduğu sağlık hizmetleri sektörüne ve Türkiye’ ye karşı sorumluluklarını yerine getirerek, bu bilinci yaymayı görev olarak benimsemiştir.Özel Pendik Şifa Tıp Merkezleri olarak vizyonumuz, hizmette kalitenin,ekonomik koşulların ve insana değer veren anlayışın birleştiği bir kuruluş olarak faaliyet göstermektir. Tıp Merkezleri olarak hedefimiz ise;hasta memnuniyetini ön planda tutan ,nitelikli sağlık hizmetleri sunmaktır.

Özel Pendik Şifa Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Pendik Şifa Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Doğu Mah.Ortanca Sok.No:66/3 Pendik/İSTANBUL  
Telefon Tel:0216 483 61 10-11-12
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Pendik Şifa Tıp Merkezi Nerede
Özel Pendik Şifa Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Pendik Şifa Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Pendik Şifa Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Pendik Şifa Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Pendik Şifa Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Radyoloji, Ortopedi, Ortopedi, K.B.B., Psikiyatri, Dahiliye, Genel Cerrahi, Gastroloji, Diş, Nöroloji, Cildiye, Çocuk, Pratisyen Hekim, Labaratuvar, Kadın Doğum Uzmanı
Özel Pendik Şifa Tıp Merkezi Doktorları
Özel Pendik Şifa Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -