Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi

Önce İnsan Felsefesiyle yola çıkarak vermiş olduğumuz hizmetlerde kalite, mükemmellik, hasta memnuniyeti ve güler yüzlü çalışkan bir ekiple kendini yenileyen geliştiren modern bir sağlık tesisi olmaktır. Sağlık alanında her türlü gelişmeye açık olarak bunları ekonomik bir şekilde topluma sunmak ve desteklemektir.
Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Doğu Mah. Lokman Hekim Caddesi No:15/A 34890 Pendik İstanbul
Telefon Tel:0 216 491 35 07 – 0 216 491 35 08
Fax Fax:0 216 354 09 78
E-Mail E-Mail:bilgi@yasamtipmerkezi.com
Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi Nerede
Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye ( İç Hastalıkları ), Kulak – Burun – Boğaz, Genel Cerrahi, Ortopedi, Diş Sağlığı ve Hastalıkları, Radyoloji, Diyetisyen, Biyokimya – Mikrobiyoloji, Kadın Doğum, Göz Hastalıkları, Cildiye, Psikiyatri – Ruh Sağlığı
Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi Doktorları
Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -