Hospitadent Pendik Diş Hastanesi

Hedefimiz Tüm Pendiş hastaları ve çalışanlarının parçası olmaktan büyük keyif aldıkları, marka değeri uluslararası boyuta ulaşmış, klinik ortaklarının bire bir hastalarına baktıkları, dünyanın en iyi diş kliniklerinden biri olmak. İlkelerimiz Pendiş’de hastalarımız profesyonel ve hijyenik bir ortamda, en doğru teşhis ve tedaviyi alırlar. Hastalarımız, tüm Pendiş şubelerinde rahat ve samimi bir yerde olduklarını ve butik bir hizmet aldıklarını hissederler. Pendiş’de %100 hasta memnuniyeti birinci önceliğimizdir. Tedavilerimizi bu esasa göre planlar ve uygularız. Yaptığımız işin ticari boyutu her zaman ikinci plandadır. Hastalarımızın uzun yıllar sürecek rutin bakımlarında öncelik, hastalarımızın ağız ve genel sağlığının devamının sağlanmasıdır. Pendiş’de hastalarımız tüm teşhis ve tedaviler konusunda detaylı bilgilendirilir. Her hastamıza, tedavisinin gerektirdiği kadar zaman ayrılır, tedaviler onları yormadan, hızlı ve ağrısız şekilde uygulanır. En büyük yatırımımız, her zaman çalışanlarımızdır. Onların işte mutlu ve motive olmalarını sağlamak, yaşam standartlarını ve bilgi birikimlerini artırmak için sürekli çalışırız. Estetikte doğallık bizim için çok önemlidir. Bu yaklaşımımızı, kliniklerimizin tasarımından hastalarımızın tek bir dolgusuna kadar yaptığımız her işte görebilirsiniz. Pendiş’de yapılan her tedavi, konusunda uzman ve deneyimli doktorlar tarafından, son teknoloji cihazlar kullanılarak, yüksek kalitede malzemelerle yapılır. Hastalarımız tedavileri için ödedikleri ücretin karşılığını fazlasıyla aldıklarından emin olarak kliniklerimizden ayrılırlar. Pendiş ekibindeki tüm diş hekimleri, her hastasıyla kendi annesi, babası veya kardeşini tedavi edecekmiş gibi ilgilenir. Pendiş’de, işimizi tutkuyla yapmak, yeniliklere açık olmak ve hastalarımızın memnuniyeti adına çıtayı hep yukarı taşımak en önemli ilkelerimizdendir.

Hospitadent Pendik Diş Hastanesi Hakkında İçerikler
Hospitadent Pendik Diş Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Doğu Mahallesi, Lokman Hekim Caddesi (Dere Sk.) No: 23 / A, 34896 Pendik, İstanbul  
Telefon 0 216 375 22 23
Fax 0 216 375 22 24
E-Mail

Hospitadent Pendik Diş Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Hospitadent Pendik Diş Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Hospitadent Pendik Diş Hastanesii Nerede
Hospitadent Pendik Diş Hastanesii Randevu Alma
Hospitadent Pendik Diş Hastanesii nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Hospitadent Pendik Diş Hastanesii Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Hospitadent Pendik Diş Hastanesii nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Hospitadent Pendik Diş Hastanesii Bölümleri ve Servisleri

-Ağız Kokusu

-Çene Cerrahisi

-Çocuklarda Diş Hekimliği

-Diş Beyazlatma

-Diş Eti Hastalıkları

-Estetik Diş Hekimliği

-Gülümseme Dizaynı

-Implant

-Koruyucu Diş Hekimliği

-Lamine Diş

-Ortodonti

-Protez Diş

Hospitadent Pendik Diş Hastanesii Doktorları
Hospitadent Pendik Diş Hastanesii nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Özel Karatekin Hastanesi -