Özel Pendik Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Pendik Şifa Sağlık Grubu Çatısı altında 1995 Yılında Pendik’de ilk Özel Hastane olarak kurulmuş ve faaliyete geçmiştir. Kurulduğu ilk günden itibaren “Hizmet’de Kalite, Sağlıkta Güven” ilkesini rehber edinerek halkımıza hizmet sunmaya başlamıştır.Hastane binaları, Ağız – Diş Sağlığı Merkezi ve Yönetim Binalarından oluşan 4 Blok halinde bir sağlık kompleksi olarak hizmetlerini yürütmektedir. Bünyemizde tüm temel branşların bulunduğu Poliklinikler, Tıbbı Laboratuvarlar,Görüntüleme Merkezleri, Ameliyathaneler, Doğumhaneler, Yataklı Hasta Servisleri, Yoğun Bakım Üniteleri, Fizik Tedavi Merkezleri, Endoskopi Üniteleri, Medikal Estetik Merkezi, Diş Teşhis ve Tedavi Üniteleri, Acil Servis Birimleri mevcut olup, 7/24 hizmet vermekteyiz. Modern Tıbbı Teknolojiyi, eğitimli ve donanımlı Tıbbı Kadrosuyla birleştirerek modern tıbbın tüm imkanlarını hastalarımızın hizmetine sunma konusunda grubumuz azimle çalışmalarına devam etmektedir. Tıbbın tüm temel branşlarında hizmet veren hastanemiz, tıbbi, hizmet ve yönetim kadrolarında sürekliliği ve istikrarı önemseyerek hasta memnuniyeti konusunda azemi hassasiyetini titizlikle korumaktadır. Böylece güçlü bir kurumsal hafıza ve bu hafızanın verdiği güç ve ruhla, hastalarımıza şifa olmaya devam ediyoruz.

Özel Pendik Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında İçerikler
Özel Pendik Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İletişim Bilgileri

Adres Bahçelievler Mah. Aydınlı Yolu Caddesi Zıpkın Sokak No:10 Pendik/İSTANBUL  
Telefon 0 216 390 92 43
Fax 0 216 491 52 06
E-Mail info@pendiksifa.com.tr

Özel Pendik Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Pendik Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Nerede
Özel Pendik Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğii Randevu Alma
  Özel Pendik Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Pendik Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Pendik Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Pendik Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bölümleri ve Servisleri

-İmplant (Vidalı Diş)

-Panoramik Röntgen

-Genel Anestezi ile Müdahale

-Lazer Diş Hekimliği

-Periodontoloji

-Estetik Diş Hekimliği

-Protez/Kuron/Köprü

-Ortodonti

-Pedodonti

-Çene Cerrahisi

-Endodontik ve Konservatif Tedavi

-Kanal Tedavisi

Özel Pendik Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları
  Özel Pendik Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -