Özel Osmanoğlu Hastanesi

Osmanoğlu Hastanesi ; toplumsal ve sosyal sorumluluklarının bilincinde, çalışan memnuniyeti odaklı, ekibiyle bütünleşmiş, takım çalışması anlayışıyla, çağdaş bir sağlık kurumudur. Hastanemiz; tıbbi etik ve bilimsel ilkeler doğrultusunda “insan sağlığının ticarete dönüştürülmemesi” bilinciyle, “en üstün hizmet, en iyi koşullarda insana hizmettir” felsefi inanç ve anlayışı ile kaliteden ödün vermeden toplumun yaşam standartını yükseltmektedir. Sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme yöntemlerini kullanarak devamlı gelişmeyi, yenilenmeyi sağlayan bir yöntem ve işletim sistemi kurarak güvenilir bir tanı ve tedavi hizmetini sunmak, her zaman ve her şartta hasta ve yakınlarının memnuniyetini kurumun menfaatlerinin önünde tutmak, ulusal ve uluslararası standartlarda, yasal mevzuatlara ve meslek etiği ilkelerine uygun kaliteli sağlık hizmetini sunmak Osmanoğlu Hastanesi’nin en önemli misyonudur.Bilimsel çalışmalara önem veren tıbbi kadromuz ve yetkin çalışanlarımız ile vermekte olduğumuz nitelikli sağlık hizmetini sürekli geliştirmek, iyileştirerek sağlık sektöründe saygınlığımızı sürdürmek. Etkin ve kaliteli hasta bakımı ve tedavisi için doktorundan hemşiresine, teknisyeninden hasta temsilcisine kadar koordine çalışan entegre bir sistem kurmak. Günümüz teknolojik imkanlarının tümünden faydalandığı çağdaş bir altyapı ile kurumsal gelişimini sürdürebilen, personel dokusunun tam anlamıyla iyileştirildiği, daha geniş kitlelere ulaşan, yeni projeler üreten, huzurlu ve konforlu bir ortamda sektörün öncü uygulamalarına imza atan, bölgemizde lider sağlık kuruluşu olmak.
Özel Osmanoğlu Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Osmanoğlu Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Abide-i Hürriyet Cad. Dilaçar sok. No:4 Şişli 34360 / İstanbul
Telefon Tel:0850 800 50 50
Fax Fax:0212 230 26 18
E-Mail E-Mail:info@osmanogluhastanesi.com.tr
Özel Osmanoğlu Hastanesi Nerede
Özel Osmanoğlu Hastanesi Randevu Alma
Özel Osmanoğlu Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Osmanoğlu Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Osmanoğlu Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Osmanoğlu Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Ameliyathane, Anestezi ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi (Neroşirürji), Diş ve Ağız Sağlığı, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Acil Servis, Cildiye ( Dermotoloji ), Çocuk Kardiyoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Diyet ve Beslenme, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İç Hastalıkları ( Dahiliye ), Kardiyoloji, Nöroloji, Yoğun Bakım, Tıbbi Görüntüleme Merkezi, Tıbbi Tahlil Laboratuvarı, Dahiliye Birimler, Teşhis ve Tanı Üniteleri, İleri Tanı Üniteleri, Uyku Laboratuvarı, Kardiyoloji Laboratuvarı, KBB Laboratuvarı, Nöroloji Laboratuvarı, Üroloji Laboratuvarı, Üroflowmetri Testi, Taş Kırma, Plastik ve Estetik Laboratuvarı, Endoskopi Merkezi, Patoloji
Özel Osmanoğlu Hastanesi Doktorları
Özel Osmanoğlu Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -