Hipermer Bahçelievler Oksijen Tedavi Merkezi

Tıp ahlakı ilkeleri çerçevesinde, sağlık hizmetlerinde mükemmele ulaşmaya çalışmak, hastalarımıza uluslararası kalite standartlarında sağlık hizmeti vermek ve onların memnuniyeti için elimizden geleni yapmaktır. Toplumda ve tıp camiasında hiperbarik oksijen tedavisine olan güveni ve saygınlığı temsil etmek, Türkiye de örnek bir hiperbarik oksijen tedavi merkezi olmak ve akademik sağlık kurumları arasında anılan ve referans gösterilen kurum olmayı hedeflemektir. Hipermer, oluşturduğu bu vizyon doğrultusunda, uzmanlaştığı tüm sağlık hizmetlerinde çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, hasta haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluş olmakla birlikte; hastalarına Alman teknolojisi basınç odalarında, sualtı hekimi ve hiperbarik tıp uzmanı, konsültan hekimler kadrosu ile doğru teşhis ve hızlı tedavi sağlamak ve güler yüzlü yaklaşımı ilke edinmiş personeli ile hizmet sunmayı en büyük amaç edinmiştir.

Hipermer Bahçelievler Oksijen Tedavi Merkezi Hakkında İçerikler
Hipermer Bahçelievler Oksijen Tedavi Merkezi İletişim Bilgileri

Adres İzzet Çalışlar Cd. Hami Botasun Ap. No: 42/2 Bahçelievler/İstanbul  
Telefon 0 212 644 90 99
Fax
E-Mail hipermerhiperbarik@gmail.com

Hipermer Bahçelievler Oksijen Tedavi Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Hipermer Bahçelievler Oksijen Tedavi Merkezi Nerede
Hipermer Bahçelievler Oksijen Tedavi Merkezi Randevu Alma
Hipermer Bahçelievler Oksijen Tedavi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Hipermer Bahçelievler Oksijen Tedavi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Hipermer Bahçelievler Oksijen Tedavi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Hipermer Bahçelievler Oksijen Tedavi Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hiperbarik Oksijen Tedavisi

-Dalgıç Muayanesi

-Basınç Ünitemiz

Hipermer Bahçelievler Oksijen Tedavi Merkezi Doktorları
Hipermer Bahçelievler Oksijen Tedavi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -