Özel İstanbul Florence Nightingale Hastanesi

Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluşuz.Uzmanlaştığımız her alanda ülkemizde sunduğumuz hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilklerin içinde yer almayı, uluslararası alanda tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek gelişimine katkıda bulunmayı ve bu çalışmaları akademik ortamda da sürdürmeyi hedefleyen bir sağlık kuruluşuyuz.
Özel İstanbul Florence Nightingale Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel İstanbul Florence Nightingale Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Abide-i Hurriyet Cad. No: 166 Şişli – İstanbul
Telefon Tel:444 0 436
Fax Fax:444 0 436
E-Mail E-Mail:info@florence.com.tr
Özel İstanbul Florence Nightingale Hastanesi Nerede
Özel İstanbul Florence Nightingale Hastanesi Randevu Alma
Özel İstanbul Florence Nightingale Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İstanbul Florence Nightingale Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İstanbul Florence Nightingale Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İstanbul Florence Nightingale Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp, Ağız ve Diş Sağlığı, Ağrı Kliniği – Algoloji, Akupunktur, Alerji / İmmünoloji (Erişkin), Anesteziyoloji, Ayak ve Ayak Bileği Hastalıkları Cerrahisi, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirürji), Biyokimya, Boy Uzatma ve Deformite, Çocuk Ağız ve Diş Sağlığı, Çocuk Alerji, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Endokrinoloji, Çocuk Ergen Psikiyatrisi, Çocuk Gastroenteroloji, Çocuk Genetik, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Çocuk Kardiyoloji, Çocuk Nefroloji, Çocuk Nörolojisi, Çocuk Odyoloji, Çocuk Ortopedi Bölümü, Çocuk Psikolojisi, Çocuk Romatoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Ürolojisi, Dermatoloji, El Cerrahisi Bölümü, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Geriatri (Yaşlı Sağlığı), Göğüs Hastalıkları, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Hematoloji, İç Hastalıkları Dahiliye, İmmünoloji (Doku Tipleme), Jinekolojik Onkoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalça ve Diz Artroplasti, Medikal Onkoloji, Meme Cerrahisi, Moleküler Patoloji ve Genetik, Nefroloji, Nöroloji, Nöroradyoloji, Nükleer Tıp, Omuz ve Dirsek Cerrahisi, Onkolojik Görüntüleme, Ortopedik Travma, Osteoporoz, Patoloji, Podoloji (Medikal Ayak Bakımı), Psikiyatri (Ruh Sağlığı ve Hastalıkları), Psikoloji, Psikoonkoloji, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Robotik Göğüs Cerrahisi, Robotik Jinekoloji, Robotik Kalp ve Damar Cerrahisi, Robotik Üroloji, Romatoloji, Ses ve Konuşma Bozukluğu, Spor Yaralanmaları, Artroskopi ve Diz Cerrahisi, Uyku Laboratuvarı, Üroloji, Varis / Damar Cerrahisi, Yenidoğan, Yenidoğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, Yüksek Riskli Gebelik (Perinatoloji)
Özel İstanbul Florence Nightingale Hastanesi Doktorları
Özel İstanbul Florence Nightingale Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -