Özel Doku Cerrahi Tıp Merkezi

Ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak, etik değerlere sahip, çağdaş yenilikleri takip eden ve hizmetlerimizle öncülük eden, diğer sağlık kuruluşları tarafından örnek alınan bir sağlık kurumu olarak hizmet vermektir. Uzman kadromuz ile doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun çözüm odaklı Estetik Dermatoloji Estetik Cerrahi Saç Ekim Ve Genel Cerrahi Hizmetleri vermektir. Sunduğu sağlık hizmetleriyle hastalarımızın memnuniyetini sağlamayı, ekibi ve altyapısıyla, Türkiye’ye model oluşturmayı, dünyada referans gösterilen sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir. Sektörde öncü, hizmetlerinde örnek ve hastanın ilk tercih ettiği firma olarak edindiğimiz başarıyı kalıcı kılmaktır.
Özel Doku Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Doku Cerrahi Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Merkez Mh. İstiklal sk. No:11/D Şişli/İstanbul
Telefon Tel:0 555 140 0404
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Doku Cerrahi Tıp Merkezi Nerede
Özel Doku Cerrahi Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Doku Cerrahi Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Doku Cerrahi Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Doku Cerrahi Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Doku Cerrahi Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), Genel Cerrahi, Üroloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Özel Doku Cerrahi Tıp Merkezi Doktorları
Özel Doku Cerrahi Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -