Hipermer Şişli Oksijen Tedavi Merkezi

Tıp ahlakı ilkeleri çerçevesinde, sağlık hizmetlerinde mükemmele ulaşmaya çalışmak, hastalarımıza uluslararası kalite standartlarında sağlık hizmeti vermek ve onların memnuniyeti için elimizden geleni yapmaktır. Toplumda ve tıp camiasında hiperbarik oksijen tedavisine olan güveni ve saygınlığı temsil etmek, Türkiye de örnek bir hiperbarik oksijen tedavi merkezi olmak ve akademik sağlık kurumları arasında anılan ve referans gösterilen kurum olmayı hedeflemektir. Hipermer, oluşturduğu bu vizyon doğrultusunda, uzmanlaştığı tüm sağlık hizmetlerinde çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, hasta haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluş olmakla birlikte; hastalarına Alman teknolojisi basınç odalarında, sualtı hekimi ve hiperbarik tıp uzmanı, konsültan hekimler kadrosu ile doğru teşhis ve hızlı tedavi sağlamak ve güler yüzlü yaklaşımı ilke edinmiş personeli ile hizmet sunmayı en büyük amaç edinmiştir.
Hipermer Şişli Oksijen Tedavi Merkezi Hakkında İçerikler
Hipermer Şişli Oksijen Tedavi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Sıracevizler Cd. Esen Sk. No: 6/16 Şişli/İstanbul
Telefon Tel:0 212 246 00 48
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail: hipermer@gmail.com
Hipermer Şişli Oksijen Tedavi Merkezi Nerede
Hipermer Şişli Oksijen Tedavi Merkezi Randevu Alma
Hipermer Şişli Oksijen Tedavi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Hipermer Şişli Oksijen Tedavi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Hipermer Şişli Oksijen Tedavi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Hipermer Şişli Oksijen Tedavi Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Hiperbarik Oksijen Tedavisi, Dalgıç Muayanesi, Basınç Ünitemiz
Hipermer Şişli Oksijen Tedavi Merkezi Doktorları
Hipermer Şişli Oksijen Tedavi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -