Özel Fransız Lape Hastanesi

Fransız Lape Hastanesi; Kurulduğu 1858 yılından beri tıbbi gelişmeleri takip ederek, özellikle Şefkat Rahibelerinin tarihi misyonundan gelen yaşlı, çocuk, yoksul ve psikiyatrik hastalara tıbbi bakım ve tedavi hizmetleri sunmayı kendisine misyon edinmiştir.Fransız Lape Hastanesi; Türkiye’nin ilk psikiyatri hastanesi olarak kurulduğu günden beri etik değerlere bağlı kalarak, psikiyatri alanında uluslararası bilimsel tedavi yöntemleri uygulayan ve sürekli kendisini geliştirerek yenilemeye devam eden ilerici bir sağlık kuruluşu olma vizyonuna sahiptir.
Özel Fransız Lape Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Fransız Lape Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:19 Mayıs Mahallesi Büyükdere cad. No:18, Şişli / İstanbul
Telefon Tel:0212 246 10 20
Fax Fax:0212 233 69 89
E-Mail E-Mail:info@fransizlape.com
Özel Fransız Lape Hastanesi Nerede
Özel Fransız Lape Hastanesi Randevu Alma
Özel Fransız Lape Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Fransız Lape Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Fransız Lape Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Fransız Lape Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Ayaktan Tedavi, Psikiyatri, Nöroloji, Nöropsikiyatri Polikliniği, Dahiliye, Bağımlılık Birimi, Psikolojik Hizmetler, Beslenme ve Diyet, Yataklı Servisler, Açık Servis, Güvenlikli Servisler, Yarı Güvenlikli Servisler, Bağımlılık Servisi, Geropsikiyatri Servisi, Tanısal Hizmetler, Psikolojik Testler, Laboratuvar, Radyoloji, EEG, EMG, Farmakogenetik Testler, Tedavi ve Rehabilitasyon, Psikiyatrik Rehabilitasyon Programı, Rehabilitasyon Atölyeleri, ECT, TMS, Check-Up
Özel Fransız Lape Hastanesi Doktorları
Özel Fransız Lape Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -