Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi

NP Sağlık Grubu; güvenilir, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı hedefleyen, sunduğu hizmetlerde referans gösterilen, mükemmeliyet odaklı akademik sağlık kurumu olmayı hedeflemektedir. NP Sağlık Grubu’nun misyonu; toplum ruh sağlığının korunması ve bireyin yaşam kalitesini arttırmak amacıyla; Uluslararası standartlarda, çağdaş bilimin ışığında, multidisipliner anlayışı ile kişiye özel tıp uygulamaları sunmak, Hasta haklarına saygılı ve etik değerlere bağlı, uygun ekonomik koşullarda tedavi edici uygulamaların yanında koruyucu hekimliği de benimsemek, Üniversite iş birlikleri ile akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak yeni bilgi ve uygulamaların gelişimini desteklemek.
Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Saray Mah. Ahmet Tevfik İleri Cad. No:18 – 34768 Ümraniye / İstanbul / Türkiye
Telefon Tel:0 216 633 0 633
Fax Fax:0 216 634 1250
E-Mail E-Mail:bilgi@npistanbul.com
Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi Nerede
Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi Randevu Alma
Özel NP İstanbul Beyin Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel NP İstanbul Beyin Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Erişkin Psikiyatri, NPAMATEM, Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi, Psikoloji, Nöroloji, Bariatrik ve Genel Cerrahi, Beyin Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, İç Hastalıkları (Dahiliye), Enfeksiyon Hastalıkları, Kardiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Çocuk Nörolojisi, Beslenme ve Diyet, Sigara Bırakma Polikliniği, Dil, Konuşma Terapisi, Ergoterapi ve Duyu Bütünleme Kliniği, Kulak Burun Boğaz, Baş Ağrısı, Nörorehabilitasyon Merkezi, CHECK-UP Merkezi
Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi Doktorları
Özel NP İstanbul Beyin Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -