Özel Atlas Hastanesi

Özel Atlas Hastanesi olarak hastalarımızın sağlık alanında hizmet kalitesini yükseltmek, sağlık hizmetlerini tıbbın oluşturduğu en üst düzeyde tutmak ve kaliteden ödün vermeden yenilikçi uygulamalarla hizmet vermektir.Özel Atlas Hastanesi; Modern tıbbın gerektirdiği kaliteli sağlık hizmetini, alanlarında uzman hekim ve sağlık personelimizle ile birlikte insan sağlığını ve mutluluğunu, hasta yakınlarının memnuniyetini yeniliklere açık, etik değerlere bağlı olarak en üst seviyede tutmayı sağlamaktır.
Özel Atlas Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Atlas Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:İstiklal Mh. Tabip Sk. No:5 Ümraniye İstanbul
Telefon Tel:(0216) 316 71 61
Fax Fax:(0216) 461 63 27
E-Mail E-Mail:bilgi@atlashastanesi.com
Özel Atlas Hastanesi Nerede
Özel Atlas Hastanesi Randevu Alma
Özel Atlas Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Atlas Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Atlas Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Atlas Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp ve İlk Yardım, Ağız ve Diş Sağlığı, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz Sağlığı, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroloji, Beslenme ve Diyetetik, Genel Cerrahi, İç Hastalıkları (Dahiliye), Üroloji, Yoğun Bakım Yeni Doğan (Neonatal), Kardiyoloji, GETAT Polikliniği
Özel Atlas Hastanesi Doktorları
Özel Atlas Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -