Özel Erdem Tıp Merkezi

“Hasta memnuniyeti”ni sürekli artırmak için kendimizi geliştirmek ve yeni teknolojilerden yararlanarak toplumun her kesimine “güvenilir, ulaşılabilir, yüksek kaliteli” sağlık hizmetleri sunmak. “İnsan odaklı” hizmet anlayışımız, “öncü” uygulamalarımız ve saygınlığımızla sağlık alanında “örnek alınan” bir kurum olmak.
Özel Erdem Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Erdem Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Saray Mah. Sanayi Cad. No:8 Ümraniye – İstanbul
Telefon Tel:0850 222 0 494
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:bilgi@erdemhastahanesi.com.tr
Özel Erdem Tıp Merkezi Nerede
Özel Erdem Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Erdem Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Erdem Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Erdem Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Erdem Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Çocuk Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Patoloji, Acil, Yoğun Bakım, Deri ve Zührevi Hastalıklar
Özel Erdem Tıp Merkezi Doktorları
Özel Erdem Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -