Özel Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi

“Hasta memnuniyeti”ni sürekli artırmak için kendimizi geliştirmek ve yeni teknolojilerden yararlanarak toplumun her kesimine “güvenilir, ulaşılabilir, yüksek kaliteli” sağlık hizmetleri sunmak.“İnsan odaklı” hizmet anlayışımız, “öncü” uygulamalarımız ve saygınlığımızla sağlık alanında “örnek alınan” bir kurum olmak.

Özel Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Alemdağ Cad. Sezer Sk. No: 3-5 Ümraniye – İstanbul  
Telefon 0850 222 0 494
Fax (0216) 634 21 99
E-Mail bilgi@erdemhastahanesi.com.tr

Özel Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Çakmak Erdem Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Çakmak Erdem Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Çakmak Erdem Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -