Özel Hisar İntercontinental Hospital Oksijen Tedavi Merkezi

Modern teknolojiyi, kaliteli ve etkin bir hizmet anlayışıyla birleştirerek insanları sağlıklı yaşama kavuşturma ilkesini benimsemekteyiz. İnsan hayatına sonsuz saygı duyarak; dünya standartlarında modern, kapsamlı ve güvenilir hizmet veren referans sağlık kurumu olmak.
Özel Hisar İntercontinental Hospital Oksijen Tedavi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Hisar İntercontinental Hospital Oksijen Tedavi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Saray Mah. Site Yolu Cad. No: 7 34768 Ümraniye / İstanbul
Telefon Tel:0 216 524 13 00
Fax Fax:0 216 524 13 23
E-Mail E-Mail:info@hisarhospital.com
Özel Hisar İntercontinental Hospital Oksijen Tedavi Merkezi Nerede
Özel Hisar İntercontinental Hospital Oksijen Tedavi Merkezi Randevu Alma
Özel Hisar İntercontinental Hospital Oksijen Tedavi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Hisar İntercontinental Hospital Oksijen Tedavi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Hisar İntercontinental Hospital Oksijen Tedavi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Hisar İntercontinental Hospital Oksijen Tedavi Merkezi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SERVİS, AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI, AĞRI KLİNİĞİ, ALLERJİ VE İMMUNOLOJİ, ANESTEZİ VE REANİMASYON, BESLENME VE DİYET, BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ, BİYOKİMYA VE KLİNİK BİYOKİMYA, CHECK-UP, ÇOCUK CERRAHİSİ, ÇOCUK KARDİYOLOJİSİ, ÇOCUK NÖROLOJİSİ, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, ÇOCUK VE ERGEN PSİKOLOJİSİ, DERMATOLOJİ, ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI, ENFEKSİYON HASTALIKLARI, ESTETİK PLASTİK VE REKONSTRÜKTİF CERRAHİ, FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON, GASTROENTEROLOJİ VE HEPATOLOJİ, GEMİ ADAMI, GENEL CERRAHİ, GİRİŞİMSEL RADYOLOJİ, GÖĞÜS CERRAHİSİ, GÖĞÜS HASTALIKLARI, GÖZ SAĞLIĞI ve HASTALIKLARI, HAVACILIK TIP MERKEZİ ( PİLOTAJ / UÇUŞ HEKİMLİĞİ ), HEMATOLOJİ, HİPERBARİK OKSİJEN TEDAVİ MERKEZİ, İÇ HASTALIKLARI, KADIN HASTALIKLARI ESTETİK VE KOZMETİK JİNEKOLOJİ, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, KALP VE DAMAR CERRAHİSİ, KARDİYOLOJİ, KEMİK İLİĞİ TRANSPLANTASYON, KLİNİK LABORATUVARLAR, KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI, MEDİKAL ONKOLOJİ, NÖROLOJİ, NÜKLEER TIP, OBEZİTE VE METABOLİK CERRAHİ, OMURGA SAĞLIĞI, ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ, PATOLOJİ, PSİKİYATRİ, PSİKOLOJİ, RADYOLOJİ (TIBBİ GÖRÜNTÜLEME), TÜP BEBEK [IVF], ÜROLOJİ, UYKU BOZUKLUKLARI MERKEZİ, VARİS – DAMAR CERRAHİSİ, YENİDOĞAN YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ / NICU, YOĞUN BAKIM
Özel Hisar İntercontinental Hospital Oksijen Tedavi Merkezi Doktorları
Özel Hisar İntercontinental Hospital Oksijen Tedavi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -