Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi

reklam
Tıp merkezimiz gücünü çalışanlarından almaktadır. İnsan kaynakları politikalarının ana hedefi; çalışanlarımızın bilgi, beceri ve yeteneklerini işlerine etkin ve verimli bir biçimde yansıtmaları ile olur.Süreçlerin tasarlanması ve uygulanması,kurumsal değerlerin korunması ile mümkündür.Çalışanların motivasyonlarının arttırılması kurum kültürü ile oluşmaktadır.
Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:İstiklal Mahallesi Alemdağ Caddesi No: 198/D Sondurak Ümraniye – İstanbul
TelefonTel:0(216) 213 0 213
FaxFax:…
E-MailE-Mail:info@sondurakumrantip.com
Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi Nerede
Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SERVİS,AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI,BESLENME VE DİYET,BİYOKİMYA LABORATUVARI,ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI,DAHİLİYE,DERMATOLOJİ,FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON,GASTROENTEROLOJİ,GENEL CERRAHİ,GÖZ HASTALIKLARI,KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM,KULAK BURUN BOĞAZ,ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ,PSİKİYATRİ
Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi Doktorları
Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -