Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi

Tıp merkezimiz gücünü çalışanlarından almaktadır. İnsan kaynakları politikalarının ana hedefi; çalışanlarımızın bilgi, beceri ve yeteneklerini işlerine etkin ve verimli bir biçimde yansıtmaları ile olur.Süreçlerin tasarlanması ve uygulanması,kurumsal değerlerin korunması ile mümkündür.Çalışanların motivasyonlarının arttırılması kurum kültürü ile oluşmaktadır.
Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:İstiklal Mahallesi Alemdağ Caddesi No: 198/D Sondurak Ümraniye – İstanbul
Telefon Tel:0(216) 213 0 213
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@sondurakumrantip.com
Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi Nerede
Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SERVİS, AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI, BESLENME VE DİYET, BİYOKİMYA LABORATUVARI, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, DAHİLİYE, DERMATOLOJİ, FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON, GASTROENTEROLOJİ, GENEL CERRAHİ, GÖZ HASTALIKLARI, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, KULAK BURUN BOĞAZ, ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ, PSİKİYATRİ
Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi Doktorları
Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -