Özel Novak Gebze Diyaliz Merkezi

reklam
Bu yola çıkarken etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini önemseyen, tedavi edici uygulamaların yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan hizmetlerimizi etkili , verimli, eşit, sürekli , güler yüzlü , yenilikçi olarak nitelikli ve uzman kadrosu ile sunmayı amaçladık.Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulamalarda örnek gösterilen , toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikler ile uluslararası standartlarda öncelikle tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.Tüm bu misyon ve vizyonumuzu daha ileriye taşımak adına diyaliz hizmetlerini sağladığımız lokasyonlarımızın inşaatlarına temelden yatırım yaparak, tüm plan ve projelendirmelerimizi baştan sona hasta odaklı yapmaktayız.
Özel Novak Gebze Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Novak Gebze Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Osman Yılmaz Mah. İstanbul Cad. No:36/2 Gebze / KOCAELİ
TelefonTel:0262 645 11 02
FaxFax:0262 645 11 03
E-MailE-Mail:gebze@renalisdiyaliz.com
Özel Novak Gebze Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Novak Gebze Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Novak Gebze Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Novak Gebze Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Novak Gebze Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Novak Gebze Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Hemodiyaliz
Özel Novak Gebze Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Novak Gebze Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -