Özel Gebze Şifa Tıp Merkezi

reklam
Öncelikle sağlığın korunmasını sağlayarak, hastalık durumunda da hızlı iyileşme için gereken desteği sağlamak.Daima gelişerek, yüksek standartlarda hizmet anlayışını benimseyen ve sağlık sektörüne yenilikler getiren bir sağlık kuruluşu olmak.
Özel Gebze Şifa Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Gebze Şifa Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Özel Gebze Şifa Tıp Merkezi Tatlıkuyu Mahallesi, Körfez Cd. No:24 Gebze/Kocaeli
TelefonTel:(0262) 646 90 69-70
FaxFax:…
E-MailE-Mail:info@gebzesifa.com
Özel Gebze Şifa Tıp Merkezi Nerede
Özel Gebze Şifa Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Gebze Şifa Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gebze Şifa Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Gebze Şifa Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gebze Şifa Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Kadın Hastalıkları,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,İç Hastalıkları (Dahiliye),Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Ağız ve Diş Sağlığı,Göz Sağlığı,Pediatri,Beslenme ve Diyet,Psikoloji,Radyoloji,Biyokimya,Acil Servis
Özel Gebze Şifa Tıp Merkezi Doktorları
Özel Gebze Şifa Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -