Özel Gebze Şifa Tıp Merkezi

Öncelikle sağlığın korunmasını sağlayarak, hastalık durumunda da hızlı iyileşme için gereken desteği sağlamak.Daima gelişerek, yüksek standartlarda hizmet anlayışını benimseyen ve sağlık sektörüne yenilikler getiren bir sağlık kuruluşu olmak.
Özel Gebze Şifa Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Gebze Şifa Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Özel Gebze Şifa Tıp Merkezi Tatlıkuyu Mahallesi, Körfez Cd. No:24 Gebze/Kocaeli
Telefon Tel:(0262) 646 90 69-70
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@gebzesifa.com
Özel Gebze Şifa Tıp Merkezi Nerede
Özel Gebze Şifa Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Gebze Şifa Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gebze Şifa Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Gebze Şifa Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gebze Şifa Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Kadın Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Ağız ve Diş Sağlığı, Göz Sağlığı, Pediatri, Beslenme ve Diyet, Psikoloji, Radyoloji, Biyokimya, Acil Servis
Özel Gebze Şifa Tıp Merkezi Doktorları
Özel Gebze Şifa Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -