Özel Medar Hastanesi Gebze

Medar Hastaneleri’nin misyonu, toplumumuzun yaşam kalitesini yükseltmek için, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini çağın gerektirdiği şekilde kaliteli ve ekonomik olarak sunmaktır.Sunduğu sağlık hizmetleriyle, hasta, hasta yakını ve çalışanların memnuniyetini sağlamayı ilke edinen, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak ekibi ve alt yapısıyla nitelikli sağlık hizmeti sunan bir kuruluş olmak.
Özel Medar Hastanesi Gebze Hakkında İçerikler
Özel Medar Hastanesi Gebze İletişim Bilgileri
Adres Adres:Osman Yılmaz mah. İstanbul Cad. No:26 Gebze / Kocaeli
Telefon Tel:4447848
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Medar Hastanesi Gebze Nerede
Özel Medar Hastanesi Gebze Randevu Alma
Özel Medar Hastanesi Gebzenden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medar Hastanesi Gebze Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medar Hastanesi Gebzenden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medar Hastanesi Gebze Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Ağrı Polikliniği, Ameliyathane, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya, Cerrahi Servisi, Check-Up, Cildiye (Dermatoloji), Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Dermotolojik Uygulamalar Birimi, Doğumhane, Endoskopi Ünitesi, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Genel Yoğun Bakım, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Koroner Yoğun Bakım, Kulak-Burun-Boğaz (KBB), Laboratuvar, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Psikoloji, Radyoloji, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Üroloji (Bevliye), Yeni Doğan Yoğun Bakım
Özel Medar Hastanesi Gebze Doktorları
Özel Medar Hastanesi Gebzende görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -