Gebze Fatih Devlet Hastanesi

Hastalığı teşhisi tedavisinde ve hastane yönetiminde evrensel bilgiyi son teknolojik yenilikleri kullanan, uluslararası standartları ve meslek ahlakını benimseyen, hastayla birlikte hasta yakınlarının memnuniyetini önemseyen, hastanın haklarının da takipçisi öncü uygulamalarla bölgesinde her zaman ‘’referans’’ bir hastane olmak ve bu özelliği devam ettirmektir. Her açıdan önemli olan bölgemizdeki kişi sağlığını fiziksel ve ruhsal açıdan tehdit edebilecek bütün problemlere ilk anda müdahale ederek, yetki ve donanımlı personeliyle tedavinin bütün süreçlerinde azami derecede etkin olmak. Oluşturduğu potansiyel bakımından da bölgede güven unsuru olmak.
Gebze Fatih Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Gebze Fatih Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Osman Yılmaz Mahallesi İstanbul Caddesi No:127 Gebze / KOCAELİ
Telefon Tel:0262 502 22 37-38 – 41 – 42 – 43
Fax Fax:0262 646 60 24
E-Mail E-Mail:…
Gebze Fatih Devlet Hastanesi Nerede
Gebze Fatih Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Gebze Fatih Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gebze Fatih Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Gebze Fatih Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gebze Fatih Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beyin Cerrahi, Cildiye (Dermatoloji), Çocuk Cerrahi, Çocuk Hastalıkları, Dahiliye, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İlk ve Acil Yardım, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nefroloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Cerrahi, Psikiyatri, Üroloji
Gebze Fatih Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Gebze Fatih Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -