Gebze Fatih Devlet Hastanesi

reklam
Hastalığı teşhisi tedavisinde ve hastane yönetiminde evrensel bilgiyi son teknolojik yenilikleri kullanan, uluslararası standartları ve meslekahlakını benimseyen, hastayla birlikte hasta yakınlarının memnuniyetini önemseyen, hastanın haklarının da takipçisi öncü uygulamalarla bölgesindeher zaman ‘’referans’’ bir hastane olmak ve bu özelliği devam ettirmektir.Her açıdan önemli olan bölgemizdeki kişi sağlığını fiziksel ve ruhsal açıdan tehdit edebilecek bütün problemlere ilk anda müdahale ederek,yetki ve donanımlı personeliyle tedavinin bütün süreçlerinde azami derecede etkin olmak. Oluşturduğu potansiyel bakımından da bölgede güvenunsuru olmak.
Gebze Fatih Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Gebze Fatih Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Osman Yılmaz Mahallesi İstanbul Caddesi No:127 Gebze / KOCAELİ
TelefonTel:0262 502 22 37-38 – 41 – 42 – 43
FaxFax:0262 646 60 24
E-MailE-Mail:…
Gebze Fatih Devlet Hastanesi Nerede
Gebze Fatih Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Gebze Fatih Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gebze Fatih Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Gebze Fatih Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gebze Fatih Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis,Anesteziyoloji ve Reanimasyon,Beyin Cerrahi,Cildiye (Dermatoloji),Çocuk Cerrahi,Çocuk Hastalıkları,Dahiliye,Enfeksiyon Hastalıkları,Fizik Tedavi,Gastroenteroloji,Genel Cerrahi,Göğüs Cerrahi,Göğüs Hastalıkları,Göz Hastalıkları,İlk ve Acil Yardım,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kalp Damar Cerrahisi,Kardiyoloji,Kulak Burun Boğaz,Nefroloji,Nöroloji,Ortopedi ve Travmatoloji,Plastik Cerrahi,Psikiyatri,Üroloji
Gebze Fatih Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Gebze Fatih Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -