Özel Gebze Merkez Hastanesi

reklam
Sağlıklı yaşamın tüm insanların temel hakkı olduğu inancı ve anlayışı içinde, deneyimli ve eğitimli personeliyle memnuniyeti ön planda tutan, etik, bilimsel normlara uygun ve en yeni teknolojileri sunan, kaliteli, eşit, güler yüzlü hizmet vermektir.Türk sağlık sektöründe örnek ve model alınan, referans gösterilen, sağlıkta kalite çıtasını toplumun her kesimi için daima yükselten lider sağlık merkezi olmaktır.
Özel Gebze Merkez Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Gebze Merkez Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Güzeller Mah. Yeni Bağdat Cad. No. 583 PK: 41400 Gebze-Kocaeli
TelefonTel:444 64 41
FaxFax:0262 678 55 45
E-MailE-Mail:Info@Merkezhastanesi.Com.Tr
Özel Gebze Merkez Hastanesi Nerede
Özel Gebze Merkez Hastanesi Randevu Alma
Özel Gebze Merkez Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gebze Merkez Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Gebze Merkez Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gebze Merkez Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Geleneksel Tıp ve Tamamlayıcı Uygulamalar,Genel Cerrahi,Genel Yoğun Bakım Servisi,Göğüs Hastalıkları,Göz Sağlığı ve Hastalıkları,İç Hastalıkları(Dahiliye),Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kalp ve Damar Cerrahisi,Kardiyoloji,Koroner Yoğun Bakım Servisi,Kulak Burun Boğaz,Medikal Estetik,Nöroloji,Ortopedi ve Travmatoloji,Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,Psikiyatri,Üroloji,Yataklı Tedavi Servisi,Yeni Doğan Yoğun Bakım Servisi
Özel Gebze Merkez Hastanesi Doktorları
Özel Gebze Merkez Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -