Özel Medcity Cerrahi Tıp Merkezi

reklam
Sağlıklı ve engelsiz yaşamın en güvenilir merkezi olmak.Etik ve kalite yönetimi standartları doğrultusunda; uluslararası düzeyde, yüksek teknolojik çözümleri ile güvenli,güleryüzlü.çözüm ve memnuniyet odaklı hizmet vermek ve hizmet verdiği alanlarda ilk tercih edilen tıp merkezi olmak.
Özel Medcity Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Medcity Cerrahi Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Osman Yılmaz Mahallesi, İstanbul Cd. No:38, 41400 Gebze/Kocaeli
TelefonTel:0850 840 2 112
FaxFax:…
E-MailE-Mail:iletisim@medcitygroup.com
Özel Medcity Cerrahi Tıp Merkezi Nerede
Özel Medcity Cerrahi Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Medcity Cerrahi Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medcity Cerrahi Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medcity Cerrahi Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medcity Cerrahi Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Genel Cerrahi,Kadın Hastalıkları ve Doğum,KBB,Ortopedi ve Travmatoloji,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Fizik Tedavi ve Rehabilatasyon,İç Hastalıkları(Dahiliye),Anesteziyoloji ve Reanimasyon,Ağız ve Diş Sağlığı,ACİL TIP,Tamamlayıcı Tıp,Radyoloji,Lenf Ödem,Osteopati,Beslenme ve Diyet,Medikal Estetik,Klinik plates,skolyoz,Check-up,Klinik Laboratuvar
Özel Medcity Cerrahi Tıp Merkezi Doktorları
Özel Medcity Cerrahi Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -