Özel MOSBMED Tıp Merkezi

Manisa’nın en merkezi noktalarından biri olan Manisa Organize Sanayi Bölgesinin MOSB Kampüsü içerisindeki MOSB-MED Tıp Merkezi’ni bünyemize katıp, onu bir sağlık üssüne geçirmek bizler için büyük gurur vesilesidir. Fiziksel kapasitesi bakımından birçok tıp merkezinin hayal bile edemeyeceği bir alan üzerinde yükselen 3 katlı binası, Özel MOSB-MED Tıp Merkezi’ni kısa sürede yapılandırmak bizlerin övüncü olmuştur.

Özel MOSBMED Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel MOSBMED Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Keçili Köy Malazgirt Caddesi No:4 Yunusemre/ MANİSA  
Telefon 0 236 233 60 66
Fax
E-Mail

Özel MOSBMED Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel MOSBMED Tıp Merkezi Nerede
Özel MOSBMED Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel MOSBMED Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel MOSBMED Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel MOSBMED Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel MOSBMED Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Gastroenteroloji

-Göz Hastalıkları

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Ortopedi ve Travmatoloji

 -Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

-Acil

Özel MOSBMED Tıp Merkezi Doktorları
Özel MOSBMED Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -