Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hastanesinin vizyonu, insan kaynakları teknolojik kapasitesi ve medikal bakım kalitesi ile uluslar arası düzeyde tanınan, hasta beklentilerini karşılayan, çalışanlarını ergonomik çalışma ortamı sağlayan, kurumsal etik değerlere duyarlı, sosyal sorumluluk sahibi, çevresel değerlere önem veren, sağlık eğitimi modeli ile referans akademik kurum olan akredite üniversite hastanesi olmaktır. Medikal bakım kalitesinde sürekliliği sağlayarak hastalarımızın tanı ve tedavideki algılamalarına, yaşam kalitesine ve sağlığına değer katmak, Kurumlar arası işbirliği ile uluslar arası standartlarda eğitim ve bilimsel araştırma altyapısı ile sağlıkla ilgili yeni uygulamaların gelişmesini desteklemede örnek bir kurum olarak hizmet sunmak, Mesleki ve kurumsal etik değerlere duyarlı, hasta haklarına saygılı, kendini sürekli geliştiren çalışanlarımızla sürekli hizmet üretmektir.
Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi Hakkında İçerikler
Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Uncubozköy Mahallesi Mimarsinan Sokak No:189 – Yunusemre / Manisa
Telefon Tel:0 (236) 236 0330
Fax Fax:0 (236) 233 8040
E-Mail E-Mail:bashekimlik@cbu.edu.tr
Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi Nerede
Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi Randevu Alma
Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Anatomi, Histoloji-Embriyoloji, Tıbbi Etik, Tıbbi Biyokimya, Parazitoloji, Fizyoloji, Biyofizik, Tıbbi Mikrobiyoloji, Tıbbi Biyoloji, Biyoistatistik ve Tıp Bilişimi, Tıp Eğitimi
Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi Doktorları
Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -