Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hastanesinin vizyonu, insan kaynakları teknolojik kapasitesi ve medikal bakım kalitesi ile uluslar arası düzeyde tanınan, hasta beklentilerini karşılayan, çalışanlarını ergonomik çalışma ortamı sağlayan, kurumsal etik değerlere duyarlı, sosyal sorumluluk sahibi, çevresel değerlere önem veren, sağlık eğitimi modeli ile referans akademik kurum olan akredite üniversite hastanesi olmaktır. Medikal bakım kalitesinde sürekliliği sağlayarak hastalarımızın tanı ve tedavideki algılamalarına, yaşam kalitesine ve sağlığına değer katmak, Kurumlar arası işbirliği ile uluslar arası standartlarda eğitim ve bilimsel araştırma altyapısı ile sağlıkla ilgili yeni uygulamaların gelişmesini desteklemede örnek bir kurum olarak hizmet sunmak, Mesleki ve kurumsal etik değerlere duyarlı, hasta haklarına saygılı, kendini sürekli geliştiren çalışanlarımızla sürekli hizmet üretmektir.

Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi Hakkında İçerikler
Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Uncubozköy Mahallesi Mimarsinan Sokak No:189 – Yunusemre / Manisa  
Telefon 0 (236) 236 0330
Fax 0 (236) 233 8040
E-Mail bashekimlik@cbu.edu.tr

Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi Nerede
Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi Randevu Alma
Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Anatomi

-Histoloji-Embriyoloji

-Tıbbi Etik

-Tıbbi Biyokimya

-Parazitoloji

-Fizyoloji

-Biyofizik

-Tıbbi Mikrobiyoloji

-Tıbbi Biyoloji

-Biyoistatistik ve Tıp Bilişimi

-Tıp Eğitimi

Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi Doktorları
Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -